10 pomysłów na prezent na Dzień Matki

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Może to odpowiednia pora na jakiś prezent prosto z serca? W tym wpisie znajdziesz 10 pomysłów na prezent, który można dać Mamie w dzień jej święta.

1. Życzenia

Zacznijmy od totalnych podstaw – najlepszym zwykłym prezentem bez względu na zasobność portfela są zwykłe życzenia. Mamie należy się kilka ciepłych słów w jej święto, więc 26 maja warto chwycić za telefon i przesłać mamie buziaka przez słuchawkę. Jeśli mama jest na miejscu, to jeszcze lepiej! Czuły przytulas i buziak w maminy policzek na pewno poprawi jej dzień.

2. Kwiaty

Większość z nas pewnie i tak kupi mamie kwiaty. Z racji aury wybór róż i tulipanów wydaje się być oczywisty. Może warto wybrać coś w niestandardowym kolorze np. w żółci?

3. Zdjęcie (kolaż)

To pomysł dla majsterkowiczów. Zbiory zdjęć to bardzo popularny prezent wśród ludzi młodych, ale z pewnością sprawdziłby się również u troszeczkę starszych osób, które są młode wiekiem. Znajdź kilka fotek, z którymi łączą się pozytywne emocje. Skopiuj je i wrzuć na jakąś fajną planszę.

4. Koszulka

Podobno właśnie te elementy ubioru to nasza specjalność. Koszulka jest jak płótno, na którym możesz stworzyć dosłownie wszystko. Może to dobra koncepcja do wrzucenia wspomnianych zdjęć lub wyśmiania pewnych zachowań mamy? Własną koszulkę możesz zaprojektować, klikając tutaj.

5. Książka

Pod mianem książki można znaleźć dosłownie wszystko. Jeśli Twoja Mama lubi powieści, to dlaczego nie kupić jej czegoś nowego do kolekcji? Jeśli to chybiony strzał, to może zdecydujesz się wybrać książkę kucharską? Pomysły z pewnością będzie można wykorzystać przy najbliższej okazji!

6. Kubek

Mama jest fanką kaw lub herbat? Daj jej kubek od serca. Na CupSell.pl możesz zaprojektować własny kubek (np. ze zdjęciem) lub skorzystać z już dostępnych wzorów. Na przykład tego, który widzisz powyżej. Kliknij tutaj, by stworzyć coś swojego.

7. Kosmetyki

Perfumy i kosmetyki wydają się czasem oczywistością, jednak często trzeba o tym przypomnieć. Warto dobrać odpowiedni zapach konsultując się ze sprzedawcą w drogerii. Przy okazji, pamiętajcie o tym, by nie dawać w prezencie kremów przeciwzmarszczkowych, by nie popełnić faux pas. No, jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy mama sama poprosi o taki prezent!

8. Wspólny wieczór

Życzenia czasem to zdecydowanie za mało, by w pełni uszczęśliwić Mamę. Kolejnym tanim rozwiązaniem jest spędzenie z nią wieczora – to dobra pora na pogranie w jakąś grę planszową, rozmowę lub obejrzenie filmu.

9. Masaż relaksacyjny w spa


Pobyty w spa stają się coraz popularniejszym wyborem na prezent. Ogrom kuponów zniżkowych zachęca do wyboru właśnie takiej opcji. Na dodatek jest to ciekawa propozycja dla Mam, które dużo pracują i potrzebują jednego pełnego dnia relaksu, spokoju i przyjemności.

10. Kolacja

Mówi się, że wspólny posiłek jest najważniejszym spoiwem rodziny. Wystawna kolacja w restauracji, obiad w domu lub nawet zamówiona ulubiona pizza sprawi, że ktoś będzie szczęśliwy. Zwłaszcza jeśli Mama nie musi stać “przy garach”.

 

To tyle od nas. Jakie są Twoje pomysły?