B.L.U.Z.A.

Od kliku sezonów absolutny must have. Gdy pojawia się na slonach, w parkach, na ulicach – oklaskom nie ma końca. Najlepiej, żeby zdobił ją jakiś oryginalny print. Napis, fotka, obrazek. Dobra dla ziomalek, ale takze szafiarki nią nie pogardzą. Jej wysokość – BLUZA.

Ascetyczna pod względem kroju. Zero kapturów, żadnych zipów. Za to mocno pojechana w kwestii wzorów. Coś bajkowego, zdjęcie, tekst, a nawet cała galaktyka. Wszystko, co pomieści Twoja wyobraźnia. Zwłaszcza, że dzięki CupSell.pl nie musisz czekać aż do sklepów wejdą nowe kolekcje i zaciskać kciuków w nadziei, ze trafią w Twoje gusta. Możesz sama zaprojektować swoją wymarzoną bluzę.

Bohaterka dzisiejszego wpisu wcale nie jest zarezerwowana do sportowych stylizacji. Pasują do niej zarówno sportowe szorty, jak i klasyczne jesnsy. Co wcale nie oznacza, że ze spódniczką wygląda źle. Wszystko można połączyć z trampkami i baseballówką, ale nie gorzej wypadną przy niej piękne szpilki.

Dodatki? Można poszaleć. Na pewno nie zaszkodzi zegarek, duży, ładny, dający po oczach. Zresztą zegarek nigdy nie zaszkodzi:)

P.S.

Jeszcze tylko dzisiaj wszystkie bluzy na CupSell.pl są tańsze o 5 pln!

DAMSKIE (4)DAMSKIE (8)

I jeszcza kilka propozycji wprost ze sklepów platformy CupSell.pl:

PMS

PMS

Crazy

Crazy

Pantomima - damska bluza

Pantomima – damska bluza

Bluza Damska LiP 2 kolory

Bluza Damska LiP 2 kolory

Dodaj komentarz