CupSell Kids! Kartka papieru + kredki = koszulka wg  autorskiego projektu  Twojego dziecka.

Dzieci to bezdenna studnia fantazji. Z tego powodu postanowiliśmy dać dzieciom możliwość wyrażenia siebie w tradycyjny sposób. Wystarczy kartka papieru, kredki,  flamastry czy farbki żeby Twoja pociecha mogła zaprojektować swoją koszulkę, koszulkę dla Mamy, Taty czy dziadków.

 

Kredki, mazaki, farbki i kartka – tyle wystarczy żeby dziecko stworzyło coś swojego, oryginalnego, jednym słowem – niepowtarzalnego. Każdy rodzic cieszy się z takiego dzieła artystycznego swego dziecka. Lecz laurka przypięta na lodówce, oprawiona w ramkę i postawiona na biurku w pracy to nie koniec możliwości, jak pochwalić się obrazkiem swojej pociechy. Od dziś istnieje możliwość zrobienia nadruku na koszulce właśnie z dziełem dziecka, czy to jako prezent dla mamy, taty, dziadka i babci lecz również jako koszulka dla dziecka – samo może chodzić w koszulce stworzonej z jego obrazka :).

 

fb-post-5

Co trzeba zrobić żeby móc sprawić sobie czy też dziecku taki upominek?

Wystarczy pobrać szablon w kształcie koszulki ze strony https://cupsell.pl/strony/kids.html i dać dziecku wraz z przyborami do rysowania. Gotowy obrazek należy sfotografować komórką i wysłać na maila

img_3698

 

Nie trzeba zakładać konta na naszej platformie. Całość zamówienia jest oparta na komunikacji drogą mailową.

mail

Projekt CupSell Kids został stworzony z myślą o rodzicach, którzy wolą szybszą i wygodniejszą drogę. Wystarczy wysłać zdjęcie obrazka na maila, żeby otrzymać koszulkę stworzoną przez swoją córkę, syna, wnuczka, wnuczkę.