Książka “Topowa Dycha” w sklepie Mediakraft Polska na CupSell.pl

W oficjalnym sklepie Mediakraft Polska (link: https://mediakrafttv.cupsell.pl/)  właśnie pojawiła się wyjątkowa nowość – ciekawostki z całego świata w formie książkowej. “Topowa Dycha” to publikacja skierowana do wszystkich fanów popularnego kanału youtube, Topowa Dycha oraz osób zainteresowanych fajnymi newsami z całego świata.

blog-2

O co chodzi?

Artur Filipowicz, prowadzący kanał Topowa Dycha i jednocześnie tropiciel absurdów, postanowił spisać ponad 100 najbardziej ciekawych, zaskakujących oraz szokujących faktów z każdej dziedziny życia. Mowa tu nie tylko o potwierdzonych teoriach spiskowych, ciekawostkach medycznych, historycznych czy kulinarnych. W tej książce znajdziecie odpowiedzi na pytania typu “Dlaczego na jednej z wysp norweskich zakazano umierania”, których być może nigdy sobie nie zadawaliście – z przyczyn oczywistych :).

 

Książkę, w limitowanych zestawach z koszulką, można nabyć w oficjalnym sklepie Mediakraft Polska na CupSell.pl. Mediakraft to sieć, która od lat zajmuje się nie tylko dostarczaniem rozrywki poprzez różnorodne kanały YouTube, ale stawia także na nowoczesne przekazywanie wiedzy online w sposób bardzo urozmaicony, wręcz zabawny, nadal jednak wiarygodny oraz profesjonalny. Dzięki swemu oryginalnemu podejściu do edukacji kanały partnerskie Mediakraft zdobyły sobie rzeszę fanów, którzy nie tylko chętnie śledzą efekty pracy sieci, ale również zaopatrują się w gadżety i tym samym również wizualnie identyfikują się z ideą przekazywaną przez Mediakraft i współpracujące z siecią osoby. W oficjalnym sklepie Mediakraft https://mediakrafttv.cupsell.pl można znaleźć koszulki, bluzy, kubki, torby i wszelakie gadżety nawiązujące do kanału Ponki, Odwaga, Tylko Historia, Topowa Dycha i reszty :).

blog-1

Fakt, że współcześnie tradycyjne zdobywanie wiedzy zostało zastąpione na rzecz “siedzenia w internetach” nie jest żenujący, jeżeli siedząc w sieci można tak zabawnie a jednocześnie rzetelnie dowiedzieć się czegoś nowego. Dla CupSell to prawdziwa przyjemność, że możemy choć w części być członkiem grupy fanów Mediakraft.

 

W związku z pojawieniem się zbioru nietradycyjnej wiedzy w tradycyjnej oprawie zapraszamy do skorzystania z limitowanej oferty przygotowanej przez Mediakraft Polska – Koszulka Piona + książka.

blog-3

 

Sandra Werner