Nawet Kliczko może się ubierać w CupSell!

Prosimy o uwagę, to nie przelewki!

Od niedawna w naszej ofercie pojawiły się koszulki męskie do 5XL! Odtąd nawet bardzo barczyści panowie mogą kupić koszulkę na CupSell. Jedyne co, to muszą zdecydować, czy będzie to koszulka z gotowym wzorem czy sami sobie zaprojektują nadruk w naszym generatorze http://bit.ly/3XLdo5XL

 

nowe-rozmiary-5xl

Dochodziły do nas słuchy, że zależy Wam na powiększeniu rozmiarówki męskich koszulek. Z racji tego, że bardzo cenimy sobie sugestie naszych Klientów i nic nie sprawia nam większej przyjemności niż spełnianie waszych zachcianek, to poszperaliśmy w magazynach naszych dostawców i udało się! Są :) !

bez-tytulu

 

Aktualnie poszerzenie asortymentu o koszulki 3XL  do 5XL dotyczy wyłącznie męskich klasycznych t-shirtów w kolorze białym, szarym i czarnym ALE my nadal szukamy i niebawem zdobędziemy dla Was większe koszulki w większej palecie kolorów – słowo ;).

 

2

Dodatkowo skoro zbliżają się Święta oraz Sylwester zachęcamy do zerknięcia do naszej galerii wzorów,  gdzie znajdziecie śmieszne, poważne, muzyczne, filmowe, zwierzęce….i wiele innych motywów koszulkowych – http://bit.ly/katalogdo5XL

 

Aha…a może by tak powiększyć asortyment o większe bluzy? Co sądzicie? Czekamy z niecierpliwością na Wasze pomysły i sugestie. Pamiętajcie – razem tworzymy coś niepowtarzalnego i zawsze robimy to z myślą o Was ;).