New product alert, czyli bluza FullPrint

Nasz asortyment FullPrint poszerzył się o kolejny produkt. Delikatna, idealna na letnie wieczory, wypady w góry, poranki na plaży, staropolskie grille czy imieniny cioci…

Szanowni Państwo, oto Jej Wysokość: Bluza Full Print!

FOTO 1

Co wyróżnia produkty FullPrint?

FullPrinty to produkty, które można określić mianem rzeczy „na 100%”.

Przede wszystkim można je w pełni zadrukować dzięki połączeniu specjalnie dobranych tkanin oraz odpowiedniej technologii nadruku. Dzięki temu nie ogranicza cię nic poza twoją wyobraźnią – masz koszulkę, bluzę lub sukienkę zadrukowaną w 100% już w 48 godzin*.

FOTO 2Po drugie produkty FullPrint są w 100% produktem polskim. Szyjemy je w Polsce z polskich materiałów opatrzonych certyfikatem Instytutu Włókiennictwa Tekstylia Godne Zaufania.

Foto 3

Jaka jest nasza bluza FullPrint?

Idealna na każdą okazję, lekka, przyjemna i oryginalna dzięki wszystkim pomysłowym użytkownikom CupSell.

Bluza FullPrint wykonana jest z nowoczesnego materiału łączącego w sobie trwałość poliestru i delikatność bawełny. Dzięki niemu możesz nanieść swój nadruk na cały przedni panel produktu nie tracąc przy tym ani kawałka swojego pomysłu. Rękawy oraz tylny panel bluzy skonstruowaliśmy z czarnej, niezwykle przyjemnej bawełny. Gramatura produktu wynosi 185g/m2.

Foto 4

Tworząc bluzę FullPrint szukaliśmy inspiracji w najnowszych trendach, ale nie chcieliśmy też zanadto oddalić się od klasyki. Stworzyliśmy więc fason na tyle idealny, że potrafi sprostać wymaganiom każdej sylwetki i sprawdzi się doskonale w każdej sytuacji.

Foto 5

Aby bluza FullPrint zaspokoiła wszystkie, nawet najbardziej wybredne gusta, zadbaliśmy o każdy jej szczegół. Mankiety, kołnierz oraz dół bluzy wykończone są przyjemnym bawełnianym ściągaczem odpornym na rozciąganie. Kołnierz wieńczy delikatna tasiemka.

Foto 6

Preorder i mała zapowiedź :)

Bluza FullPrint dostępna jest na CupSell.pl i CupSell.pro w wersji damskiej, męskiej i dziecięcej, a aż do 12 czerwca trwa preorder, podczas którego zamówisz bluzę w niższej cenie! Nie czekaj! Znajdź swój idealny nadruk i ciesz się swoją własną bluzą FullPrint.

Foto 7

P.S.

Trwają też prace nad cieplejszą wersją produktu, który z powodzeniem sprawdzi się podczas chłodniejszych dni. Już teraz szykuj swoje niesamowite pomysły!

* standardowy czas realizacji zamówień na CupSell wynosi od 48 godzin do 5 dni roboczych i nie obejmuje czasu transportu, który zależy od indywidualnych warunków danego przewoźnika